21.04.2020
Omezení činnosti firmy Kovostrojservis, spol.s r.o. IČ : 05324441 a Dr.Ing.Josef Fidler IČ : 64784681 z důvodu uzavření hranic

Na základě rozhodnutí vlády ČR platí v době nouzového stavu plošný zákaz cestování, týkající se vícedenních běžných služebních cest do Německa a dalších okolních států. Z tohoto důvodu nemůžeme zajistit osobní převzetí náhradních dílů u našich německých obchodních partnerů a zejména kontrolu a přebírání již objednaných a hotových strojů a zařízení ve výrobních závodech, předvedení a zkušební provoz strojů a pod.

Hotové stroje a zařízení, jenž měly být odzkoušeny a převzaty dle protokolu v době nouzového stavu, budou zakonzervovány a uskladněny na naše náklady ve výrobních závodech v Německu  a předány ihned,  jakmile to bude možné. Rozpracované stroje a zařízení se budou dále dokončovat dle slíbených  smluvních termínů a v případě,že jejich dokončení nastane ještě v době  nouzového stavu, budou rovněž uskladněny na naše náklady až do doby převzetí. Děkujeme našim zákazníkům za pochopení.


Fotogalerie